TARP MENO IR PARFUMERIJOS…

Sausio 25 dieną Vilniuje įvyko naujųjų „Dali Haute Parfumerie“ aromatų kolekcijos pristatymas.
Vakaro svečiai pirmieji Europoje galėjo pamatyti ir išbandyti naujuosius parfumerijos meno kurinius, kuriuos pristatė kompanijos „Cofinluxe“ įkurėjas ir savininkas ponas Jean-Pierre Grivory kartu su kompanijos vadybininke Carole Frot.
Suvienijus meno ir parfumerijos pasaulius ir pritaikius geriausias parfumerijos tradicijas, buvo sukurta „Dali Haute Parfumerie“ aromatų linija. Šią liniją sukurti įkvėpė Salvadoro Dali juvelyrinių dirbinių kolekcija, kuri puikiai atvaizduoja genialaus menininko viziją.
Didis parfumeris Alberto Morillas leidosi į šią kelionę, kad atskleistų mums Dali dvasią kvepalų pavidalu. Jis meistriškai sukūrė penkis išskirtinius „Dali Haute Parfumerie“ kolekcijos aromatus. Naudodamas retus komponentus, jis atskleidė nemirtingą aromatų žavesį, lyg prisiliesdamas prie amžinybės paslapties…
Šių aromatų buteliukai – tai brangenybė, kuri suteikia pirmą įspūdį, jog viduje slypi prabangus aromatas, sujungiantis aromatų kūrėjo ir menininko kalbas. Prabangūs buteliukai papuošti juvelyrinės kolekcijos elementais. Jie įkūnija menininko dvasią ir yra meistriškai bei laisvai interpretuota duoklė originaliam šedevrui. Aromatų dizainui buvo pasiskolinti keli elementai: drugelis, akis, ranka, laikrodis ir taurė. „Dali Haute Parfumerie“ aromatai įgyvendina dailininko vertybes: kūrinys pamalonina akį, pakelia nuotaiką ir paliečia širdį.